Markalarımız
Senaform Hakkında

 www.senaform.com.tr

 

 

EPS 'den imal edilen ve ihtiyaca göre farklı yapılarda kaplamalarla desteklenerek dış etkilere karşı mukavemeti arttırılan , ana işlevi dış cephe dekorasyonu olan ancak bu özelliği yanında dış cephe ısı izolasyonuna da katkısı olan malzemelerimizin yer aldığı ürün grubumuzdur .

 

Bu grupta söve , kat silmesi , küpeşte , payanda , dekoratif panel gibi ürünlerin yanında yapılan uygulamaları estetik açıdan daha üst seviyelere taşıyan bir çok aksesur modellerimiz bulunmaktadır. Senaform ürün grubumuzla yapı sektörüne bir çok alanda öncülük ettik . Bu alanla ilgili sürekli olarak devam ettiğimiz Ar-Ge çalışmalarımız neticesinde geliştirdiğimiz ürünlerimizle sektörümüze katkı sağlamaya devam ediyoruz .

 

Bu ürünlerin kolay ve teknik açıdan doğru olarak uygulanması için gerekli detay çözümler üreterek bu alanda oluşan eksikliklerin giderilmesi için çalışmalar yapıyoruz . Ürünlerimizin , tasarım aşamasından nihai uygulama alanına ulaşana kadar geçirdiği her aşamada sorumluluğumuzun farkında olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz .

 

SENA YAPI

Tüm Hakları Saklıdır © 2013
www.senayapi.com.tr


EPS Grubu
> Mantolama Levhası
> Karbonlu Mantolama
> Asmolen
> Söve Bloğu
Eps Ambalaj Grubu
> Balık Kolisi
> Özel Ürün Ambalajları