Markalarımız
Sena Hakkında

 

 

 

 

Sena Yapı, inşaat alanındaki faaliyetlerine 2001 yılında Yapı Yalıtım adıyla başlamıştır . Su, ısı, ses ve yangın yalıtımı alanda yer alan malzemelerin satışı ve bunların uygulamaları konusunda 2006 yılına kadar çalışmalarına devam etmiştir . Faaliyet alanları içinde özellikle izolasyon uygulamaları konusunda teknik bakış açısı ve kalifiye kadrosuyla bir çok projeye başarıyla katkı sağlamış ve bunun neticesinde bu alanda kendisine saygın bir yer edinmiştir .

 

Gelişim sürecimizde daha kaliteli ve daha doğru mal ve hizmet üretebilmek için 2006 yılında firmamız Sena Yapı olarak üretim işletmeciliğine adım atmıştır . Ülkemiz ve sektörümüz için faydalı olacağına inandığı bir çok konuda yaptığı çalışmalar neticesinde yeni ürün ve sistemleri sektörüne kazandırmıştır . Özellikle dekoratif dış cephe ürünleri konusunda çığır açan yeniliklerle sektörümüzün büyümesine ve gelişmesine çok değerli katkılar sağlamıştır.

 

Sena Yapı , temel ilkelerinden taviz vermeden bir çok farklı alanda aynı bakış açısı ve yaklaşımlarıyla gelişim sürecini sürdürmektedir . Doğru yönde gelişmenin , doğru şeyler yaparak mümkün olduğunun bilinciyle farklı bir çok alanda yaptığımız çalışmalarla ülkemiz için katma değer oluşturmaya devam ediyoruz.

 

Ana üretim kalemimiz EPS 'dir. Bu malzeme ile bir çok farklı alanlarda değişik işlevleri olan yenilikler yapmakta ve bunlarla ilgili yeni ürünler geliştirmekteyiz . EPS nin öncelikli kullanım alanı olan enerji verimliliği ve tasarrufu başta olmak üzere bu malzemenin çevre kirliliğine yol açmaması için geri dönüşümü alanında da yeni ürünlerimizle ülkemize olumlu yönde katkı sağlamaya çalışıyoruz.

 

SENA YAPI

Tüm Hakları Saklıdır © 2013
www.senayapi.com.tr


EPS Grubu
> Mantolama Levhası
> Karbonlu Mantolama
> Asmolen
> Söve Bloğu
Eps Ambalaj Grubu
> Balık Kolisi
> Özel Ürün Ambalajları